Kariera


W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników, którzy będą mieli szansę dołączyć do naszego zespołu specjalistów w zakresie usług świadczonych dla przemysłu.

Jeżeli dysponujesz już doświadczeniem w dziedzinach takich, jak: obróbka skrawaniem, lakierowanie proszkowe, frezowanie, spawanie laserowe zachęcamy do zgłoszenia swojej kandydatury. Poszukujemy również osób doskonale zajmujących się projektowaniem w programach CAD/ CAM.

Naszym przyszłym współpracownikom proponujemy bardzo dobre warunki zatrudnienia wraz z szerokimi możliwościami rozwoju ścieżki zawodowej. Zapewniamy poszerzenie i udoskonalenie dotychczasowych umiejętności i znakomitą okazję do poznania najnowocześniejszych technologii, którymi dysponujemy przy realizacji powierzanym nam projektów.

Chętnie przyjmiemy nowe osoby nie bojące się podejmować nowych wyzwań i będących otwartymi na poznawanie kolejnych obszarów działalności na drodze kariery zawodowej i osiąganie sukcesów na tym gruncie.

Odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność, terminowość, rzetelność+ to dla nas istotne cechy, dlatego jeżeli uważasz, że charakteryzują one właśnie ciebie nie zwlekaj i już teraz wyślij swoją aplikację do EUROPE TECHNICS Narzędziownia.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Dołącz do grupy najlepszych fachowców!