Lakiernia proszkowa


Nasza lakiernia proszkowa Kraków świadczy profesjonalne usługi optymalnie dopasowane do konkretnych potrzeb z jakimi zwracają się klienci. Malujemy elementy o wymiarach 1100x2000x3000 mm ( szerokość X wysokość X długość). Każde zlecenie traktowane jest w sposób indywidualny i zawsze, kiedy tylko zachodzi taka konieczność służymy fachowym doradztwem, jednocześnie wskazując na korzystne rozwiązania.

Pragniemy zwrócić uwagę, że już od wielu lat zaopatrujemy się w proszki znanych i uznanych w branży producentów, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać jak najlepsze powłoki krycia. W zależności od Państwa wymagań możemy zaproponować odcienie w satynie, macie, półmacie oraz w połysku. Rozważając, który będzie spełniał określone kryteria zachęcamy do skorzystania z pomocy ze strony naszych doświadczonych pracowników. Zatrudniamy kompetentny zespół osób odpowiedzialny za powierzane im zadania, dlatego też wybierając usługi realizowane w lakierni proszkowej firmy EUROPE TECHNICS Narzędziownia już teraz możemy zapewnić, że będzie to jedyna słuszna decyzja.

Zanim jednak przystąpimy do wykonywania precyzyjnych działań szczegółowo konsultujemy i omawiamy warunki współpracy, aby mogła przyczynić się ona do obustronnego zadowolenia. Każdy detal wyceniamy indywidualnie. Dotychczas zaufała nam liczne grono odbiorców, a wśród nich także producenci oświetlenia, wentylacji, maszyn rolniczych, części samochodowych oraz z wielu innych gałęzi przemysłu.

Koncentrując się na wysokich standardach wyposażyliśmy lakiernię proszkową w znakomite urządzenia bez których trudno byłoby nam osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty. Informujemy, że każda powierzchnia poddawana jest dokładnemu odtłuszczeniu w chemicznej kąpieli, a jeżeli zachodzi taka potrzeba jest również piaskowana. Dokładamy wielu starań, aby Państwa detale były perfekcyjnie wykończone, co jest zasługą naszego zaangażowania, doświadczenia oraz umiejętności. Oczywiście, pozostajemy do Państwa dyspozycji w przypadku, kiedy nasuną się pytania oraz wątpliwości bezpośrednio związane z doborem odpowiedniego lakieru oraz grubości powłoki. Co więcej posiadamy też własny transport oraz wykonujemy próbki przekazanych nam elementów.

Liczymy na to, że oferta naszej lakierni proszkowej wzbudziła zainteresowanie, chętnie udzielimy wszelkich istotnych dla Państwa szczegółowych informacji. W tym celu prosimy o kontakt, kierując zapytania na adres e-mailowy: info@europetechnics.com

Gwarantujemy sprawną, terminową realizację przy zachowaniu konkurencyjnych cen, zapraszamy!